לוגו דורית סינגר

בניית אתרים - רק ברמה הכי גבוהה שיש

אפיון שפה

עיצוב גרפי

בניית אתר

ארכיטקטורת מידע

שפה עיצובית

חווית משתמש

קופירייטינג

צילומי תדמית

שיפורי מהירות

מיקרו-קופי

סרטון תדמית

רספונסיביות

אפיון שפה

עיצוב גרפי

בניית אתר

ארכיטקטורת מידע

שפה עיצובית

חווית משתמש

קופירייטינג

צילומי תדמית

שיפורי מהירות

מיקרו רופי

סרטון תדמית

רספונסיביות

הפרטים החשובים:

בניית אתר ברמה שאנחנו מכוונים אליה לא יכולה להיעשות על ידי אדם אחד, ולכן צוות של אנשים, שכל אחד מומחה בתחומו עובד על התפקיד שלו בפרויקט.

הדדליין מאוד מהיר, ותוך 45 ימי עסקים מקבלים את האתר, מוכן לשימוש.

כל הפרויקט מתנהל רק מולי, וכל הצוות עובד בתיאום מוחלט לפי ראיית המאקרו של הפרויקט.

כל לקוח ולקוח שלי הוא VIP. אנחנו נסיים עם הפרויקט רק כשאתם תרגישו גם את הפרפרים בבטן ורק כאשר נגיע לאחוזי ההמרה שנחליט עליהם מראש.

החל מ-9,500 שקלים.

למי זה מתאים?

כי חשוב לי לענות על צרכים אמיתיים שלכם.

אם האתר שלכם הוא מקור הכנסה לכל דבר, בין אם דרך מכירות אונליין ובין אם דרך הבאת לידים.

אם ממש חשוב לכם שהמסרים שמועברים באתר יהיו הכי מדוייקים שיש למותג או לעסק שלכם.

אם אתם צריכים מישהו שינהל את הפרויקט ויסתכל עליו מלמעלה ברמה הכי גבוהה שיש.

והנה כמה דברים שלקוחות כתבו על העבודה ביחד:

שאלות ששואלים הרבה:

ככל שאני נמצאת יותר זמן בעולם הזה, ככה אני מבינה שטווח ההצעות של הקולגות שלי רחב יותר. בגישה שלי, כשעסק עושה אאוטסורסינג לפרויקט בניית האתר (וטוב שכך! לרוב העסקים אין את הפניות והידע כדי לעשות את זה וברמה גבוהה), אני רוצה להעניק לו כמו שיותר. חשוב לי שבניית האתר אצלי תכלול את כל מה שצריך כדי שתוכלו להוציא את הפרויקט הזה החוצה ולשחרר.

פרויקט בניית אתר אצלי כולל: אפיון שפה, אפיון אתר, חווית משתמש קופירייטינג, מיקרו-קופי, יצירת שפה עיצובית, עיצוב גרפי לכל האתר, בניית האתר בוורדפרס או בוויקס, הזנה של כל המוצרים באתר, רספונסיביות, אופטימיזציה בגוגל, שיפורי מהירות, והכי חשוב - ליווי, שנועד לשפר את האתר לטווח ארוך ולעזור לו להגיע לאחוזי המרה שאנחנו שואפים אליהם.

דבר ראשון - משוחחים. אתם מספרים לי על העסק, אנחנו מכירים קצת, ואתם אומרים לי מה המטרות שלכם ומה אתם רוצים להשיג בעזרת האתר. אני נותנת לכם בשיחה איזשהי הערכת מחיר כללית, ואז יושבת לבדוק לעומק את הדברים.

עד 24 שעות אחרי השיחה אתם תקבלו הצעת מחיר מפורטת, שגם מסבירה על כל התהליך, וגם מפרטת בדיוק כל מה שמקבלים בפרויקט איתי (בלי שום דיבורי עורכי דין, בדוק).

וזהו, מפה אנחנו מחליטים אם לקפוץ למים ביחד ולהתחיל בתהליך הממש כיף הזה (לא צוחקת! זה באמת מרגש ממש בכל פעם מחדש), וחשוב לי להגיד שלפעמים זה לא מתאים להתחיל באותו הרגע וזה גם ממש בסדר, חשוב לי שתהיו ממש שלמים עם התהליך לפני שמתחילים אותו.

 

אחוזי המרה זה אחד הנושאים האהובים עלי, כי זאת פשוט המטרה העיקרית של האתר - לעזור לכם להפוך מתעניינים לרוכשים.

אז אומנם אחוזי ההמרה תלויים בהמון דברים (בין השאר באיכות הקהל שמגיעה לכם לאתר ובמוצרים שאתם מוכרים), אבל באופן כללי, האתרים שאנחנו בונים מגיעים ל-5% אחוזי המרה ומעלה. כמובן שזה יכול מאוד להשתנות, אבל אחרי שיחת הטלפון הראשונית שלנו, אני עושה את הבדיקות שלי (אני חוקרת לעומק את המוצרים שלכם, המתחרים שלכם בשוק, הפרודקט-מרקט פיט שלכם ועוד) ואחריהן אני יכולה להגיד לאיזה אחוזי המרה אני יכולה להביא את האתר שנבנה לכם.

זה מאוד תלוי בצרכים של כל עסק, ולכן אני לא יכולה לתת הצעת מחיר מראש. באופן כללי אני יכולה להגיד שיש לנו אתרים שאנחנו בונים ב-9,500 שקלים, ויש לנו אתרים שאנחנו בונים גם בסכומים גבוהים יותר עבור עסקים שדורשים מערכות מורכבות. הממוצע בשנת 2021 עמד על 16,000 שקל לפרויקט.

המון עסקים מגיעים אלי עם אתרים שלא ממירים מספיק. הדימוי שלי עבור עסקים כאלה הוא שאפשר לעשות "תמ"א 38" ואפשר לעשות "פינוי בינוי". אפשר לעשות פעולות נקודתיות שמשפרות את אחוזי ההמרה: אפשר לעשות ניתוח חווית משתמש, שיפור המיקרו-קופי ועוד תהליכים כאלו, אבל כדי לראות באמת תוצאות משמעותיות יותר (הכנסות של פי 2 לפחות על ידי הגדלת אחוזי ההמרה ל-5%), יש צורך, בדרך כלל, בפינוי בינוי.

אנחנו בונים אתרים גם בוורדפרס וגם בוויקס. לכל אחת מהפלטפורמות היתרונות שלה והיא מתאימה לצרכים אחרים. כחלק משיחת ההיכרות אנחנו נדבר גם על הפלטפורמה הנכונה עבורכם.

עם הזמן הכרתי סוגים שונים של מנהלים. יש כאלה שחשוב להם להיות מאוד מעורבים בתהליך, ויש כאלו שרוצים להיות מעורבים רק באבני הדרך הכי חשובות. מהניסיון שלי, גם אלו שמאוד מעורבים בהתחלה, עם הזמן מרשים לעצמם יותר לשחרר, כי הם סומכים עלי, כי רואים את התוצאות כבר מההתחלה, וכי אני מקפידה לתת עדכונים באופן קבוע.

המטרה שלי היא שתהיו עצמאיים עם האתר שלכם, ולכן בסוף התהליך אני גם עושה הדרכה מלאה על האתר, העדכון שלו והשינוי שלו. אני מאמינה שגם אם אתם עסק קטן או בינוני, מישהו מתוך הצוות שלכם יוכל לעשות את העדכונים (או אפילו אתם).

יש עסקים שמעדיפים בכל זאת שמישהו חיצוני ינהל להם את האתר, ואז אני מפנה למתכנת הנהדר שלי שעושה עבודות ריטיינר כאלה, אבל בנפרד ממני.

תראו, זה עדיין לא קרה לי, אבל אני מבינה שזה יכול לקרות. אני לא מאמינה בחתונות קתוליות ואם יש איזשהו רצון לבטל זה אפשרי, בתשלום על שעות העבודה שנעשו עד כה.

בואו לדבר על העסק שלכם

חוזרת לכולם תוך 48 שעות.

להכיר דרך המילים שלי

בתחילת דרכי בעולם העסקים חשבתי שאני יכולה לכבוש את העולם. לא היה שום ידע שהרגשתי שרחוק ממני מדי בכדי להשיג אותו. כל דבר שלא ידעתי איך לעשות - פשוט למדתי. אלה היו שנתיים מטורפות והייתה לי תפיסה מאוד נוקשה: למה להוציא עבודות החוצה ולבזבז כסף אם אני יכולה בקורס של 50 שקל ללמוד לעשות את זה בעצמי?