לוגו דורית סינגר

בניית אתרים - רק ברמה הכי גבוהה שיש

אפיון שפה

עיצוב גרפי

בניית אתר

ארכיטקטורת מידע

שפה עיצובית

חווית משתמש

קופירייטינג

צילומי תדמית

שיפורי מהירות

מיקרו-קופי

סרטון תדמית

רספונסיביות

אפיון שפה

עיצוב גרפי

בניית אתר

ארכיטקטורת מידע

שפה עיצובית

חווית משתמש

קופירייטינג

צילומי תדמית

שיפורי מהירות

מיקרו רופי

סרטון תדמית

רספונסיביות

הפרטים החשובים:

בניית אתר ברמה שאנחנו מכוונים אליה לא יכולה להיעשות על ידי אדם אחד, ולכן צוות של אנשים, שכל אחד מומחה בתחומו עובד על התפקיד שלו בפרויקט.

אנחנו גם משפצים אתרי איקומרס כדי להגיע ליעדים כמו אחוזי המרה גבוהים יותר, הגדלת הסל הממוצע או חיזוק הקשר למותג.

כל הפרויקט מתנהל רק מולי, וכל הצוות עובד בתיאום מוחלט לפי ראיית המאקרו של הפרויקט.

כל לקוח ולקוח שלי הוא VIP. אנחנו נסיים עם הפרויקט רק כשאתם תרגישו גם את הפרפרים בבטן ורק כאשר נגיע לאחוזי ההמרה שנחליט עליהם מראש.

החל מ-12,500 שקלים.

למי זה מתאים?

כי חשוב לי לענות על צרכים אמיתיים שלכם.

אם האתר שלכם הוא מקור הכנסה לכל דבר, בין אם דרך מכירות אונליין ובין אם דרך הבאת לידים.

אם ממש חשוב לכם שהמסרים שמועברים באתר יהיו הכי מדוייקים שיש למותג או לעסק שלכם.

אם אתם צריכים מישהו שינהל את הפרויקט ויסתכל עליו מלמעלה ברמה הכי גבוהה שיש.

והנה כמה דברים שלקוחות כתבו על העבודה ביחד:

שאלות ששואלים הרבה:

ככל שאני נמצאת יותר זמן בעולם הזה, ככה אני מבינה שטווח ההצעות של הקולגות שלי רחב יותר. בגישה שלי, כשעסק עושה אאוטסורסינג לפרויקט בניית האתר (וטוב שכך! לרוב העסקים אין את הפניות והידע כדי לעשות את זה וברמה גבוהה), אני רוצה להעניק לו כמו שיותר. חשוב לי שבניית האתר אצלי תכלול את כל מה שצריך כדי שתוכלו להוציא את הפרויקט הזה החוצה ולשחרר.

 

פרויקט בניית אתר אצלי כולל: אפיון שפה, אפיון אתר, חווית משתמש, קופירייטינג, מיקרו-קופי, צילומים, יצירת שפה עיצובית, עיצוב גרפי לכל האתר, בניית האתר, הזנה של כל המוצרים באתר, רספונסיביות, אופטימיזציה בגוגל, שיפורי מהירות, והכי חשוב - ליווי, שנועד לשפר את האתר לטווח ארוך ולעזור לו להגיע לאחוזי המרה שאנחנו שואפים אליהם.

דבר ראשון - משוחחים. אתם מספרים לי על העסק, אנחנו מכירים קצת, ואתם אומרים לי מה המטרות שלכם ומה אתם רוצים להשיג בעזרת האתר. אני נותנת לכם בשיחה איזשהי הערכת מחיר כללית, ואז יושבת לבדוק לעומק את הדברים.

 

עד 24 שעות אחרי השיחה אתם תקבלו הצעת מחיר מפורטת, שגם מסבירה על כל התהליך, וגם מפרטת בדיוק כל מה שמקבלים בפרויקט איתי (בלי שום דיבורי עורכי דין, בדוק).

 

וזהו, מפה אנחנו מחליטים אם לקפוץ למים ביחד ולהתחיל בתהליך הממש כיף הזה (לא צוחקת! זה באמת מרגש ממש בכל פעם מחדש).

אחוזי המרה זה אחד הנושאים האהובים עלי, כי זאת פשוט המטרה העיקרית של האתר - לעזור לכם להפוך מתעניינים לרוכשים.

אז אומנם אחוזי ההמרה תלויים בהמון דברים (בין השאר באיכות הקהל שמגיעה לכם לאתר ובמוצרים שאתם מוכרים), אבל באופן כללי, האתרים שאנחנו בונים מגיעים ל-3% אחוזי המרה ומעלה (ויש לי גם דוגמאות ל-5% המרה!). כמובן שזה יכול מאוד להשתנות, אבל אחרי שיחת הטלפון הראשונית שלנו, אני עושה את הבדיקות שלי (אני חוקרת לעומק את המוצרים שלכם, המתחרים שלכם בשוק, הפרודקט-מרקט פיט שלכם ועוד) ואחריהן אני יכולה להגיד לאיזה אחוזי המרה אני יכולה להביא את האתר שנבנה לכם.

זה מאוד תלוי בצרכים של כל עסק, ולכן אני לא יכולה לתת הצעת מחיר מראש. הטווח הוא בין 12,500 ועד 45,000 ש"ח.

כמובן! המון מהעשייה שלנו היא מיזמים ומחברות שרוצות לשפר את אחוזי ההמרה של האתרים שלהם (או מטרות אחרות). חשוב לדעת שבשיטה שלי אנחנו לא עושים טיפולים נקודתיים, אלא עבודה מאוד מעמיקה על הכל (החל מהמסרים השיווקיים, הקופירייטינג ועד לתמונות ולעיצוב), או במילים אחרות, "פינוי בינוי".

הסיבה לזה היא שעבודה נקודתית יכולה לשפר את אחוזי ההמרה, אבל המטרה שלנו היא להכפיל ולשלש את המחזורים של הלקוחות שלנו, ככה שעבודה נקודתית שמעלה את אחוז ההמרה ברבע אחוז היא מבורכת, אבל לא הפעילות שאנחנו עושים.

אנחנו בונים אתרים גם בוורדפרס, בשופיפיי וגם בוויקס. הפלטפורמה המועדפת עלינו היא וורדפרס, אבל יש גם יתרונות לפלטפורמות אחרות ונוכל לדבר על זה בשיחת ההיכרות.

עם הזמן הכרתי סוגים שונים של מנהלים. יש כאלה שחשוב להם להיות מאוד מעורבים בתהליך, ויש כאלו שרוצים להיות מעורבים רק באבני הדרך הכי חשובות. מהניסיון שלי, גם אלו שמאוד מעורבים בהתחלה, עם הזמן מרשים לעצמם יותר לשחרר, כי הם סומכים עלי, כי רואים את התוצאות כבר מההתחלה, וכי אני מקפידה לתת עדכונים באופן קבוע.

אחרי הבנייה אנחנו עושים הדרכה על האתר, ככה שאם יש גורם פנימי בחברה שרוצה לקחת את הניהול על עצמו, הוא ידע בדיוק מה לעשות.

אני גם מציעה שירות חודשי, שנותן סגירת מעגל לכל העבודה שלנו על האתר שלכם: טיפול בתקלות, עדכון האתר, המשך אופטימיזציה וקמפיינים ממומנים בפייסבוק+אינסטגרם. אבל פרה פרה, בסוף התהליך שלנו ואחרי שתרגישו שאתם מרוצים מהעבודה יחד (ותהיו מרוצים!), נדבר על הצעדים להמשך.

תראו, זה עדיין לא קרה לי, אבל אני מבינה שזה יכול לקרות. אני לא מאמינה בחתונות קתוליות ואם יש איזשהו רצון לבטל זה אפשרי, בתשלום על שעות העבודה שנעשו עד כה.

בואו לדבר על העסק שלכם

חוזרת לכולם תוך 48 שעות.

להכיר דרך המילים שלי

Latto Velara הוא עסק קטן של זוג אומנים ישראליים. בפוסט כתבתי הכל על אסטרטגיית המותג שלהם ועל הדרך שבה הם מגיעים לעשרות אלפי אנשים.